Адвокати

Керівник Бюро – адвокат Валентин Кавун

Адвокат Валентин Кавун, стаж роботи в адвокатурі 34 роки, кандидат юридичних наук за спеціальністю міжнародне право, суддя Третейського суду при Львівській Торгово-промисловій палаті, почесний член Колегії адвокатів міста Нантерр (Франція), фінансовий посередник з роботи з цінними паперами, брокер фондових операцій. Адвокат Валентин Кавун закінчив міжнародний курс менеджменту “Господарські відносини з закордоном в рамках Ринку Європейського Союзу” (Торгово-Промислова палата міста Лейпціг, Німеччина). За направленням Європейського центру правової співпраці пройшов курс навчання медіації в м.Рим (Італія), отримав диплом «Медіатора в цивільних і господарських  справах», пройшов курс навчання та отримав сертифікат Європейського центру правової співпраці за програмою «Успішне звернення до Європейського суду з прав людини: від теорії до практики» (м. Страсбург, Франція). Володіє українською, російською, польською, сербською, хорватською, італійською мовою.

Адвокат Олег Борщевський

Адвокат Олег Борщевський, стаж роботи в адвокатурі 15 років, магістр права Львівського національного університету імені І.Франка. Спеціалізація: цивільне право, господарське право, земельне право, адміністративне та податкове право, сімейне право. Адвокат Олег Борщевський має практичний досвід ведення судових справ в Україні та за кордоном. Володіє українською, російською, польською мовою.

Адвокат Ігор Левицький

Адвокат Ігор Левицький, стаж роботи в адвокатурі 9 років, магістр права Львівського національного університету імені І.Франка, магістр за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою банківських установ» Львівського національного торгівельно-економічного університету. Адвокат Ігор Левицький пройшов курс навчання та отримав сертифікати Європейського центру правової співпраці за програмами: «Успішне звернення до Європейського суду з прав людини: від теорії до практик» (м. Страсбург, Франція); «Ділова міграція. Відкриття та ведення бізнесу в Іспанії» (м. Барселона, Іспанія); «Успішна співпраця з Німечинною, Австрією, Швейцарією: від теорії до практики» (м. Відень, Австрія). Спеціалізація: цивільне право, господарське право, міжнародне приватне право, сімейне право. Адвокат Ігор Левицький має практичний досвід ведення судових справ в Україні та за кордоном. Володіє українською, російською, англійською, польською мовою.

 

Коментарі не дозволені.